Hier volgt een uitgebreid fotoverslag met alle uitslagen en winnaars van de Juliette Bergmann Grand Prix, gehouden op 25 november 2018 in het Gooiland Theater in Hilversum. Foto-credits Arthur Groenfelt.

Alle uitslagen uitgeschreven: Uitslagen JBGP 2018

 

1. Body Fitness Junioren

Body Fitness Junioren
Uitslag   Nr    Naam

1            54   Charmaine Jongeneel

2            56   Zoë Radder

.

2. Body Fitness

Body Fitness
Uitslag   Nr    Naam

1            54   Charmaine Jongeneel

2            55   Davina Petzel

3            53   Esmeralda Geldorp

4            58   Wendy Koekkoek

5            57   Ilona Heijkoop

6            56   Zoë Radder

.

3. Bodyfitness Masters  (1 deelnemer)

Bodyfitness Masters
Uitslag   Nr    Naam

1            58   Wendy Koekkoek

.

4. Wellness Fitness

Wellness Fitness
Uitslag   Nr     Naam

1           111   Kelly Schotel

2           112   Jennifer Schaik

3           113   Yasemin Bakir

.

5. Classic Bodybuilding

Classic Bodybuilding
Uitslag   Nr    Naam

1            93   Ugur Cevher

2            91   Mohamad Ehsan Salehineya

3            92   Ahmet Konus

4            90   Darcy De Windt

5            89   Wesley Lodders

.

6. Classic physique  (2 deelnemers)

Classic physique

Uitslag   Nr    Naam

1            94   Galvin Dos Santos Sebastiao

2            95   Wilco Camphorst

.

7. Muscular Men’s Physique  MMP

Muscular Men’s Physique  MMP

Uitslag   Nr     Naam

1           110   Matthias Van Houdt

2           107   Muchtar Darwis

.

8. Men’s Physique Junioren

Men’s Physique Junioren
Uitslag   Nr    Naam

1           105   Thijs Leeflang

2           99      Ahamd Mostafa Sadat

.

9. Men’s Physique I   MAP I

Men’s Physique I   MAP I
Uitslag   Nr    Naam

1           105   Thijs Leeflang

2           97    Theo Schledermann

3           99    Ahamd Mostafa Sadat

4           96    Pierre-Alexandre Pretrel

.

10. Men’s Physique II  –  MAP II

Men’s Physique II  –  MAP II
Uitslag   Nr    Naam

1           104   Praillet Julian

2           102    Mateusz Kotwis

3           101    Rudiard Lodewijks

4           103    Paco De Roode

5           109    David Deelami

.

11. Bodybuilding Junioren

Bodybuilding Junioren
Uitslag   Nr    Naam

1           67   Koen Van Gaal

.

12. Bodybuilding t/m 70kg

Bodybuilding t/m 70kg
Uitslag   Nr    Naam

1           60   Marciano Karta

2           65    Roggy Sheikmoesti

3           85    Robert Ling

4           59    Paco Van Vuuren

5           115  Arab Bouchaib

6           61    Maurice Roubos

.

13. Bodybuilding t/m 80kg

Bodybuilding t/m 80kg

Uitslag   Nr    Naam

1           62   Anwar Ramjiawansingh

2           80    Antonio De La Quintana

3           66    Ali Kassim Famau

4           67    Koen Van Gaal

5           64    Boy Smits

.

14. Bodybuilding t/m 90kg

Bodybuilding t/m 90kg

Uitslag   Nr    Naam

1           68   Bart Schneider

2           81    Norwin Felicia

3           63    Etienne Ten Napel

4           74    Bob Poortvliet

5           71    Gregory Melfor

6           72    Sezgin Celik

7           70    Kris Alen

8           73    Jan Wouters

9           69    Sven Geurts

.

15. Bodybuilding t/m 100kg

Bodybuilding t/m 100kg

Uitslag   Nr    Naam

1           75   Siem Goossens

2           83    Camiel Saris

3           86    Johnny Stuhldreier

4           76    Miro Vermeeren

.

16. Bodybuilding >100kg

Bodybuilding >100kg

Uitslag   Nr    Naam

1           78   Raylison Maria

2           77    Nestor Zimmerman

.

17. Bodybuilding Masters t/m 49jr

Bodybuilding Masters t/m 49jr

Uitslag   Nr    Naam

1           83   Camiel Saris

2           81    Norwin Felicia

3           74    Bob Poortvliet

4           80    Antonio De La Quintana

5           84    Remko De Bruijne

6           115    Arab Bouchaib

7           82    David Leonardo Moreno

.

18. Bodybuilding Masters >49jr

Bodybuilding Masters >49jr

Uitslag   Nr    Naam

1           86   Johnny Stuhldreier

2           85    Robert Ling

.

19. Bikini Fitness Junioren

Bikini Fitness Junioren
Uitslag   Nr   Naam

1             32   Linde Mensink

2             47   Gabrielle Achthoven

3             34   Cathinca Vallen

4             48   Bianca De Wit

5             41   Kristine Heming

6             46   Gemma Hageman

7             49   Amy Swart

.

20. Bikini  Fitness 1

Bikini  Fitness 1
Uitslag   Nr   Naam

1             32   Linde Mensink

2             30   Renuka Sankar

3             47   Gabrielle Achthoven

4             34   Cathinca Vallen

5             33   Simone Maghraoui

6             35   Zina Ursem

7             31   Colette Guitsink

.

21. Bikini Fitness 2

Bikini  Fitness 2
Uitslag   Nr   Naam

1             36   Alina Mashikhina

2             37   Simona Enica

3             48   Bianca De Wit

.

22. Bikini Fitness 3

Bikini  Fitness 3
Uitslag   Nr   Naam

1             38   Sanne Jans

2             41   Kristine Heming

3             43   Priscilla Van Dam

4             39   Samira Krzymowska

5             40   Anna Delyla

6             44   Ruth Van Bochove

7             46   Gemma Hageman

8             49   Amy Swart

9             45   Anoek Boonstoppel

.

23. Bikini Masters

Bikini Masters
Uitslag   Nr   Naam

1             33   Simone Maghraoui

2             44   Ruth Van Bochove

3             50   Azita Heydari

4             51   Jessica Groeneveld

5             45   Anoek Boonstoppel

6             31   Colette Guitsink

.