Uitgebreid fotoverslag met alle uitslagen en winnaars van de Hercules 2019 (B-niveau), gehouden op 17 november 2019 in Theater de Lievekamp in Oss. Foto-credits Arthur Groenefelt.

Download de pdf-file met de uitslagen van alle klassen Hercules 2019, klik hier.

Het bestuur en de organisatie medewerkers:

.

.

1. Body Fitness

Body Fitness

Einduitslag Nummer Naam
1 22 Jacky Gevers
2 21 Sophie Simons
3 23 Monique Commeren
4 4 Tina Apostolova
5 24 Ylona Pauli

.

2. Body Fitness Masters

Body Fitness Masters

Einduitslag Nummer Naam
1 23 Monique Commeren
2 24 Ylona Pauli

.

3. Men’s Physique Junioren

Men’s Physique Junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 73 Randy Van Lieshout
2 74 Hein Van Rooij
3 65 Aiko Dreesen
4 64 Ankush Dasgupta

.

4. Men’s Physique I t/m 180cm

Men’s Physique I t/m 180cm

Einduitslag Nummer Naam
1 63 Mehdi Habibi OVERALL
2 73 Randy Van Lieshout
3 65 Aiko Dreesen
4 64 Ankush Dasgupta

.

5. Men’s Physique II >180cm

Men’s Physique II >180cm

Einduitslag Nummer Naam
1 71 Kevin Fret
2 68 Marijn Pieroelie
3 74 Hein Van Rooij
4 69 Sultan El Jurdi
5 70 Joey Vanherle

.

6. Fitmodel

Fitmodel

Einduitslag Nummer Naam
1 61 Sharon Wacanno
2 10 Ruth Austin
3 11 Simone Adema
4 17 Merel Perlee
5 62 Lois Leussink
6 60 Daphne Vreugdenhil

.

7. Men’s Muscular Physique

Men’s Muscular Physique

Einduitslag Nummer Naam
1 76 Aumer Al-Aubaidy
2 77 Sebastian Mrowca
3 75 Joeri Berckmans
4 78 Giovanni Pernazza
5 69 Sultan El Jurdi
6 72 Samuel Ampofo

.

8. Women’s Physique

Women’s Physique

Einduitslag Nummer Naam
1 86 Chenevie Babel
2 85 Marjon Leenheer

.

9. Classic Bodybuilding

Classic Bodybuilding

Einduitslag Nummer Naam
1 47 Bassam Marzouk
2 49 Nicky Tolenaars
3 38 Tim Buiting
4 48 Abdullah Kara
5 46 Tom Van Den Berg
6 50 René Kitzen
7 27 Hessam Nasiri

.

10. Wellness Fitness

Wellness Fitness

Einduitslag Nummer Naam
1 82 Larissa Ruysschaert
2 84 Amber Juratsch
3 81 Malwina Ochelska
4 80 Jerusha Weidema
5 79 Monika Taghdimi
6 83 Jannice Hommes

.

11. Bodybuilding Junioren

Bodybuilding Junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 32 Qusai Issa
2 40 Axel Wilhelm
3 38 Tim Buiting
4 39 Stijn Grunder
5 26 Rick Ten Have

.

12. Bodybuilding t/m 70kg

Bodybuilding t/m 70kg

Einduitslag Nummer Naam
1 52 Mehrdad Shirvani
2 25 Darryl Quitz

.

13. Bodybuilding t/m 80kg

Bodybuilding t/m 80kg

Einduitslag Nummer Naam
1 46 Tom Van Den Berg
2 26 Rick Ten Have
3 55 Alialridha Albassam

.

14. Bodybuilding t/m 90kg

Bodybuilding t/m 90kg

Einduitslag Nummer Naam
1 32 Qusai Issa
2 29 Jaroslaw Bochenek
3 30 Bas Wilmont
4 31 Daan Lamers
5 28 Rick Van Nieuwenhuijzen
6 27 Hessam Nasiri

.

15. Bodybuilding t/m 100kg

Bodybuilding t/m 100kg

Einduitslag Nummer Naam
1 33 Alli Maria OVERALL
2 36 Michel Van Gaalen
3 37 Rico De Jong
4 39 Stijn Grunder

.

16. Bodybuilding >100kg

Bodybuilding >100kg

Einduitslag Nummer Naam
1 40 Axel Wilhelm
2 35 Thibault Logier
3 34 Jorim Kerskes

.

17. Bodybuilding Masters

Bodybuilding Masters

Einduitslag Nummer Naam
1 44 Peter Groothuesheidkamp
2 42 Martin Van Fessem
3 41 Leon Van Den Bosch

.

18. Bikini Fitness Junioren

Bikini Fitness Junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 19 Elisa Peeters
2 8 Tirza Van Der Linden
3 20 Demi Meijer

.

19. Bikini Fitness I t/m 165 cm

Bikini Fitness I t/m 165 cm

Einduitslag Nummer Naam
1 19 Elisa Peeters OVERALL
2 5 Marike Bastmeijer
3 1 Rowen Ros
4 3 Feara Klaren
5 2 Kimberley Mulder

.

20. Bikini Fitness II t/m 171 cm

Bikini Fitness II t/m 171 cm

Einduitslag Nummer Naam
1 7 Johanna Andre
2 12 Selena Smit
3 8 Tirza Van Der Linden
4 9 Paula Kleinert
5 10 Ruth Austin
6 6 Daisy Van De Lindt
7 20 Demi Meijer

.

21. Bikini Fitness III >171cm

Bikini Fitness III >171cm

Einduitslag Nummer Naam
1 13 Laura Van Wingerden
2 14 Manouk Eriks
3 16 Sara Groenenboom
4 11 Simone Adema
5 18 Paulien Janssens
6 17 Merel Perlee
7 15 Gisella Zegers

.

22. Classic Physique I t/m 179cm

Classic Physique I t/m 179cm

Einduitslag Nummer Naam
1 54 Joseph Peter OVERALL
2 56 Tom Hallmann
3 51 Gilles Vandevelde
4 53 Glenn De Bie
5 52 Mehrdad Shirvani
6 76 Aumer Al-Aubaidy

.

23. Classic Physique II >179cm

Classic Physique II >179cm

Einduitslag Nummer Naam
1 58 Ricardo Ahmedi 
2 57 Alex Breukels
3 55 Alialridha Albassam
4 59 Andy Kegels

.

.