Hier volgt een uitgebreid fotoverslag met alle uitslagen en winnaars van de Isala Cup, gehouden op 17 maart 2019 in het Isala Theater in Capelle a/d IJssel. Foto-credits Arthur Groenfelt.

Alle uitslagen uitgeschreven: Isala Cup 2019  uitslagen

De jury heeft de moeilijke taak om alle deelnemers te inspecteren en te beoordelen:

de JURY !

En hieronder staan de resultaten van al die wedstrijddeelnemers, onderverdeeld naar klasse en rangschikking.

.

1. Classic Physique

Classic Physique

Einduitslag Nummer Naam
1 41 Muriz Izmirlija
2 38 George Goguadze
3 42 Andrew Schilder
4 39 Ghaith Jawish
5 40 Aus Ibrahim
6 37 Timon  Groeneveld
7 31 Laurens De Kruyff
8 21 Sebastian Zielinski
9 36 Pim Stiegelis

.

2. Wellness Fitness

Wellness Fitness

Einduitslag Nummer Naam
1 66 Lieve Hoekstra
2 67 Elisa Van Der Molen

.

3. Men’s Muscular Physique

Men’s Muscular Physique

Einduitslag Nummer Naam
1 65 Rick Wolsink

.

4. Women’s Physique

Women’s Physique

Einduitslag Nummer Naam
1 19 Deborah Van Der Donk

.

5. Body Fitness junioren

Body Fitness junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 19 Deborah Van Der Donk

.

6. Body Fitness

Body Fitness

Einduitslag Nummer Naam
1 14 Marjolein Van Embden  OVERALL
2 70 Susanne Aantjes
3 69 Chenevie Babel
4 68 Rianne Schoonderbeek
5 15 Izabela Boer

.

7. Body Fitness Masters

Body Fitness Masters

Einduitslag Nummer Naam
1 14 Marjolein Van Embden
2 15 Izabela Boer

Body Fitness Overall

.

8. Classic Bodybuilding tm 182cm

Classic Bodybuilding tm 182cm

Einduitslag Nummer Naam
1 33 Danny Erkens OVERALL
2 34 Rico Struijs
3 32 Patrick  Bachofner

.

9. Classic Bodybuilding > 182cm

Classic Bodybuilding > 182cm

Einduitslag Nummer Naam
1 35 Wouter Smit

Classic Bodybuilding Overall

.

10. Bodybuilding junioren

Bodybuilding junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 18 Glenn Adriaensen BEST POSING
2 16 Alessio Piredda
3 24 Stijn Grunder
4 26 Bryann Daemen

.

11. Bodybuilding Masters

Bodybuilding Masters

Einduitslag Nummer Naam
1 27 Ralf Brison OVERALL
2 28 Hans Dijckmans
3 29 Owen  Doesburg
4 30 Hassan  Noreldin

.

12. Bodybuilding tm 80kg

Bodybuilding tm 80kg

Einduitslag Nummer Naam
1 17 Patrick  Van Der Hoorn
2 18 Glenn Adriaensen
3 16 Alessio Piredda
4 20 Dylan Kokkelkoren

.

13. Bodybuilding tm 90kg

Bodybuilding tm 90kg

Einduitslag Nummer Naam
1 28 Hans Dijckmans
2 71 Otmane El Guilli
3 22 Victor Bruynsteen

.

14. Bodybuilding > 90kg

Bodybuilding > 90kg

Einduitslag Nummer Naam
1 24 Stijn Grunder

.

14a. Bodybuilding Overall

Bodybuilding Overall

Einduitslag Nummer Naam
1 27 Ralf Brison OVERALL

.

15. Men’s Physique junioren

Men’s Physique junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 54 Dries Paenen
2 64 Jasper Heil
3 60 Wouter Van Eendenburg
4 63 Gino Lamers
5 61 Sieb Wesseling

.

16. Men’s Physique I tm 180cm

Men’s Physique I tm 180cm

Einduitslag Nummer Naam
1 51 Sem Hulsebosch
2 52 Hristo Snoek
3 50 Badreddine Elmouaddine
4 45 Paulo Bandeira
5 43 Albert Badrisingh
6 44 Mikhail  Tsang
7 48 Thom Douw
8 9 Robby Van Dongen
9 49 Michiel Jasper

.

17. Men’s Physique II tm 190cm

Men’s Physique II tm 190cm

Einduitslag Nummer Naam
1 54 Dries Paenen OVERALL
2 55 Max Van Veldhuizen
3 63 Gino Lamers
4 57 Jasper Werkhoven
5 56 Frank Wellink
6 53 Luc Engelen

.

18. Men’s Physique III >190cm

Men’s Physique III >190cm

Einduitslag Nummer Naam
1 59 Robin Kokken
2 60 Wouter Van Eendenburg
3 58 Tim Salie

.

18a. Men’s Physique MAP Overall

Men’s Physique MAP Overall

Einduitslag Nummer Naam
1 54 Dries Paenen OVERALL

.

19. Bikini Fitness junioren

Bikini Fitness junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 7 Ghita Van Galen

.

20. Bikini Fitness I tm 167cm

Bikini Fitness I tm 167cm

Einduitslag Nummer Naam
1 4 Nikita De Visser OVERALL
2 7 Ghita Van Galen
3 3 Lisa Kijlstra
4 5 Malwina Ochelska
5 6 Chantal Krijbolder
6 8 Jeanine Neijts
7 2 Stefanie Becht
8 1 Claudia Alecu

.

21. Bikini Fitness II >167cm

Bikini Fitness II >167cm

Einduitslag Nummer Naam
1 9 Laura Schellekens
2 11 Loïs Wildschut
3 10 Linda Harreveld

.

22. Bikini Fitness Masters

Bikini Fitness Masters

Einduitslag Nummer Naam
1 2 Stefanie Becht
2 13 Viktoria Mende
3 10 Linda Harreveld
4 1 Claudia Alecu

.

22a. Bikini Fitness Overall

Bikini Fitness Overall

Einduitslag Nummer Naam
1 4 Nikita De Visser OVERALL

.

.

 

 

.