Uitgebreid fotoverslag met alle uitslagen en winnaars van de Nederlandse Kampioenschappen (A-niveau), gehouden op 14 april 2019 in het Orpheus Theater in Apeldoorn. Foto-credits Arthur Groenfelt.

Download de pdf-file met de uitslagen van alle klassen NK2019, klik hier.

.

1. Kids Fitness

Kids Fitness

Einduitslag Nummer Naam
1 108 Maeve van der Veer

.

2. Men’s Muscular Physique

Men’s Muscular Physique

Einduitslag Nummer Naam
1 98 Bram Zwaan
2 96 Purushanti Schout
3 95 Tommy Ramin
4 99 Rody Van ‘t Hoog
5 100 Jan Toonders
6 97 Thomas Gerretse

.

3. Fit & Able Division

Fit & Able Division

Einduitslag Nummer Naam
1 110 Nicolas van de Griendt
1 111 Said Gholami Djorshari

.

4. Classic Bodybuilding

Classic Bodybuilding

Einduitslag Nummer Naam
1 78 Ehsan Salehinya
2 76 Ahmet  Konus
3 77 Dennis Kemper
4 74 Paulo Alexandre Cruz Dos Santos
5 75 Kay Smeets
6 67 Robert Ling

.

5. Women’s Fit Model

Women’s Fit Model

Einduitslag Nummer Naam
1 109 Naomy Burnet

.

6. Woman’s Physique

Woman’s Physique

Einduitslag Nummer Naam
1 106 Marian de Graaf
2 105 Mara Ouwersloot

.

7. Woman’s Physique Masters

Woman’s Physique Masters

Einduitslag Nummer Naam
1 107 Esther Hartsinck
2 106 Marian de Graaf

.

8. Classic Physique

Classic Physique

Einduitslag Nummer Naam
1 113 Galvin Dos Santos Sebastiao
2 79 Tyrone Dumas
3 81 Muriz Izmirlija
4 80 George Goguadze

.

9. Wellness Fitness

Wellness Fitness

Einduitslag Nummer Naam
1 104 Chayenne Jansen Eyken Sluyters
2 101 Mona Shirzade
3 103 Nandia Voulgarakis
4 102 Sengul Cantay

.

10. Body Fitness I

Body Fitness I

Einduitslag Nummer Naam
1 6 Jennifer Mellies
2 30 Marjolein  Van Embden
3 32 Viviane Do Rosario
4 33 Melanie Wolfswinkel
5 31 Wahyuni Baron

.

11. Body Fitness II

Body Fitness II

Einduitslag Nummer Naam
1 37 Elke  Van den Bergh
2 36 Linda Hameleers
3 34 Nana Van ham
4 38 Wendy  Koekkoek
5 86 Irene Speetjens

.

12. Body Fitness Masters

Body Fitness Masters

Einduitslag Nummer Naam
1 39 Beatrix Frachner OVERALL
2 37 Elke  Van den Bergh
3 30 Marjolein Van Embden
4 31 Wahyuni Baron
5 38 Wendy  Koekkoek

.

12a. Body Fitness Masters OVERALL

Body Fitness Masters OVERALL

Einduitslag Nummer Naam
1 39 Beatrix Frachner OVERALL

.

13. Men’s Physique Junioren

Men’s Physique Junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 85 Imre De Louw
2 88 Milan Akavia
3 87 Robin Sterk
4 94 Yazan Almahrous
5 92 Ryan Vreden
6 93 Daniël Kouwenhoven

.

14. Men’s Physique I

Men’s Physique I

Einduitslag Nummer Naam
1 84 Levi Eshuijs
2 85 Imre De Louw
3 83 Mojib Mansouri

.

15. Men’s Physique II

Men’s Physique II

Einduitslag Nummer Naam
1 88 Milan Akavia
2 87 Robin Sterk
3 89 Sajjad Hosseini
4 82 Ruben Monteiro

.

16. Men’s Physique III

Men’s Physique III

Einduitslag Nummer Naam
1 90 Bram Alting OVERALL
2 91 Max van Veldhuizen

.

16. Men’s Physique Overall

Men’s Physique Overall

Einduitslag Nummer Naam
1 90 Bram Alting OVERALL

.

17. Bodybuilding Masters 40-49jr

Bodybuilding Masters 40-49jr

Einduitslag Nummer Naam
1 45 Gordon Soe-Agnie
2 63 Ralf  Brison
3 64 Camiel Saris
4 12 Jeffrey Latour
5 65 Lenin Melian

.

18. Bodybuilding Masters >50jr

Bodybuilding Masters >50jr

Einduitslag Nummer Naam
1 69 Ermelio Scoop
2 72 Alex Woord
3 67 Robert Ling
4 70 Walter de Jong
5 71 Marcel Meijnckens

.

19. Bodybuilding tm 70kg

Bodybuilding tm 70kg

Einduitslag Nummer Naam
1 40 Radjesh Panchoe

.

20. Bodybuilding tm 80kg

Bodybuilding tm 80kg

Einduitslag Nummer Naam
1 48 Yahea Alhaswane
2 44 Haroon Sherzai
3 50 Wassim Alhalby
4 53 Demi Roelofs
5 43 Patrick van der Hoorn
6 41 Hussin  Baker

.

21. Bodybuilding tm 90kg

Bodybuilding tm 90kg

Einduitslag Nummer Naam
1 45 Gordon Soe-Agnie
2 52 Giel Londeman
3 51 Arnould Cijntje
4 63 Ralf  Brison
5 54 Rayan Statie
6 55 Johan Van der meijden
7 47 Luciano dos Santos
8 69 Ermelio Scoop
9 42 Bas Bensink
10 46 Shurman Gregoria
11 49 Gordon Moen

.

22. Bodybuilding tm 100kg

Bodybuilding tm 100kg

Einduitslag Nummer Naam
1 56 Jumaine van Kallen
2 57 Bob Klerks
3 64 Camiel Saris

.

23. Bodybuilding >100 kg

Bodybuilding >100 kg

Einduitslag Nummer Naam
1 60 Jelle Starreveld OVERALL
2 59 Sten Mets
3 12 Jeffrey Latour
4 58 Bart Walraven

.

23a. Bodybuilding OVERALL

Bodybuilding OVERALL

Einduitslag Nummer Naam
1 60 Jelle Starreveld OVERALL

.

24. Bikini Fitness Junioren

Bikini Fitness Junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 2 Inge van Boxtel
2 11 Celine Lemmens
3 13 Anouk Peskens
4 17 Lisa Duba

.

25. Bikini Fitness I

Bikini Fitness I

Einduitslag Nummer Naam
1 5 Yana Pomozybida OVERALL
2 2 Inge van Boxtel
3 1 Dascha Boonstra
4 4 Nayla Belza
5 7 Heidi van As

.

26. Bikini Fitness II

Bikini Fitness II

Einduitslag Nummer Naam
1 9 Marinthe Soeten
2 10 Anouk Holtmann
3 15 Bianca De Wit
4 19 Patrycja Walkowiak
5 16 Simona Enica
6 13 Anouk Peskens
7 8 Nikita  de Visser
8 14 Rowena van Veldhoven
9 17 Lisa Duba
10 11 Celine Lemmens
11 18 Elske Boonstra

.

27. Bikini Fitness III

Bikini Fitness III

Einduitslag Nummer Naam
1 22 Ruth Van Bochove
2 21 Talitha Huis
3 25 Maria Patelkou
4 26 Elise Van den Berg
5 20 Ellen Breemans
6 24 Chantal Eugster
7 23 Marieke Jansen

.

28. Bikini Fitness Masters

Bikini Fitness Masters

Einduitslag Nummer Naam
1 27 Natalya  Efimova
2 22 Ruth Van Bochove
3 4 Nayla  Belza
4 20 Ellen Breemans
5 3 Azita Heydari
6 29 Sophie Wiegant
7 7 Heidi van As

.

28a. Bikini Fitness Overall

Bikini Fitness Overall

Einduitslag Nummer Naam
1 5 Yana Pomozybida OVERALL

.

.