Hier volgt een uitgebreid fotoverslag met alle uitslagen en winnaars van de Open Rotterdamse, gehouden op 7 april 2019 in het Theater aan de Schie in Schiedam. Foto-credits Arthur Groenfelt.

Alle uitslagen uitgeschreven, klik hier: OR 2019_uitslag

.

Het voltallige bestuur met alle onze officials, gezamenlijk op de foto:

.

Hier volgen alle resultaten, onderverdeeld naar klasse en rangschikking.

.

1. Muscular Men’s Physique

Muscular Men’s Physique

Einduitslag Nummer Naam
1 72 Thomas Gerretse
2 70 Tommy Ramin
3 86 Jan Toonders

.

2. Women’s Physique

Women’s Physique

Einduitslag Nummer Naam
1 80 Esther Hartsinck
2 79 Marian de Graaf
3 78 Ilse van Hoorn

.

3. Classic Bodybuiding

Classic Bodybuiding

Einduitslag Nummer Naam
1 53 Mathias Lampe
2 50 Dennis Kemper
3 48 Kay Smeets
4 49 Danny Erkens
5 51 Rick Geurts
6 52 Mickeal Vrijenhoek
7 47 Bjorn Bindels

.

4. Wellness Fitness

Wellness Fitness

Einduitslag Nummer Naam
1 77 Chayenne Jansen Eyken Sluyters
2 75 Nandia Voulgarakis
3 73 Mona Shirzade
4 74 Marjelle de Cock
5 76 Anne Meijer

.

5. Classic Physique

Classic Physique

Einduitslag Nummer Naam
1 56 Muriz Izmirlija
2 54 Tyrone Dumas
3 40 Buddie Bosch
4 55 George Goguadze

.

6. Bodybuilding Junioren

Bodybuilding Junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 40 Buddie Bosch
2 42 Tigo Van der heijden

.

7. Bodybuilding tm 80kg

Bodybuilding tm 80kg

Einduitslag Nummer Naam
1 34 Haroon Sherzai
2 33 Bas Bensink
3 32 Patrick van der Hoorn
4 81 Hussin Baker
5 84 Walter de Jong

.

8. Bodybuilding tm 90kg

Bodybuilding tm 90kg

Einduitslag Nummer Naam
1 35 Gordon Moen
2 36 Kemal Caprak

.

9. Bodybuilding tm 100kg

Bodybuilding tm 100kg

Einduitslag Nummer Naam
1 37 Arturas Vaskevicius

.

10. Bodybuilding >100kg

Bodybuilding >100kg

Einduitslag Nummer Naam
1 39 Bart Walraven

.

10a. Bodybuilding OVERALL

Bodybuilding OVERALL

Einduitslag Nummer Naam
1 85 Ralf Brison OVERALL

.

11. Bodybuilding Masters 40-49jr

Bodybuilding Masters 40-49jr

Einduitslag Nummer Naam
1 85 Ralf Brison OVERALL
2 43 Lenin Melian
3 44 Marcel Stuiver

.

12. Bodybuilding Master >50jr

Bodybuilding Master >50jr

Einduitslag Nummer Naam
1 84 Walter de Jong
2 45 Harry Vanderzaken
3 46 Hassan Noreldin

.

13. Body Fitness I

Body Fitness I

Einduitslag Nummer Naam
1 23 Marjolein Van Embden
2 25 Sengul Cantay
3 24 Naomy Burnet

.

14. Body Fitness II

Body Fitness II

Einduitslag Nummer Naam
1 26 Ewa Marach-Handel
2 28 Laura van den Blink
3 27 Nana van Ham
4 29 Susanne Aantjes

.

15. Body Fitness Masters

Body Fitness Masters

Einduitslag Nummer Naam
1 30 Beatrix Frachner OVERALL
2 23 Marjolein Van Embden
3 25 Sengul Cantay
4 24 Naomy Burnet
5 31 Daphne Regterschot

.

15a. Body Fitness Masters Overall

Einduitslag Nummer Naam
1 30 Beatrix Frachner OVERALL

.

16. Men’s Physique Junioren

Men’s Physique Junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 58 Imre de Louw
2 82 Yazan Almahrous
3 66 Ryan Vreden
4 60 Chiron Koole
5 69 Daniël Kouwenhoven

.

17. Men’s Physique I

Men’s Physique I

Einduitslag Nummer Naam
1 58 Imre de Louw OVERALL
2 57 Levi Eshuijs
3 59 Dominic Oyellomoi
4 60 Chiron Koole

.

18. Men’s Physique II

Men’s Physique II

Einduitslag Nummer Naam
1 65 Max van Veldhuizen
2 68 Robin Kokken
3 62 Sem Hulsebosch
4 82 Yazan Almahrous
5 66 Ryan Vreden
6 63 Hristo Snoek
7 67 Rody Van ‘t Hoog
8 64 Roelof van Doorn
9 61 Tariq Dawoud

.

18a. Men’s Physique Overall

Einduitslag Nummer Naam
1 58 Imre de Louw OVERALL
2 65 Max van Veldhuizen

.

19. Bikini Fitness Junioren

Bikini Fitness Junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 9 Anouk Peskens
2 18 Lisanne Hoogland

.

20. Bikini Fitness I

Bikini Fitness I

Einduitslag Nummer Naam
1 7 Yana Pomozybida OVERALL
2 6 Natalya Efimova
3 2 Dascha Boonstra
4 1 Kimberley Hoevers
5 4 Sepideh Shadkam
6 5 Sharella Meulendijks
7 3 Sanne Lieberwirth

.

21. Bikini Fitness II

Bikini Fitness II

Einduitslag Nummer Naam
1 9 Anouk Peskens
2 8 Nikita De visser
3 11 Elske Boonstra
4 10 Sylwia Niewczas
5 13 Romana Affourtit

.

22. Bikini Fitness III

Bikini Fitness III

Einduitslag Nummer Naam
1 19 Maria Patelkou
2 16 Ellen Breemans
3 12 Chantal Eugster
4 14 Patrycja Walkowiak
5 20 Lois Leussink
6 83 Sophie Wiegant
7 15 Suzanne Meertens
8 18 Lisanne Hoogland
9 22 Victoria Mende

.

22a. Bikini Fitness Overall

22a. Bikini Fitness Overall

Einduitslag Nummer Naam
1 7 Yana Pomozybida OVERALL

.

23. Bikini Fitness Masters

Bikini Fitness Masters

Einduitslag Nummer Naam
1 6 Natalya Efimova
2 16 Ellen Breemans
3 83 Sophie Wiegant
4 21 Stefanie Becht
5 22 Victoria Mende

.

.