Hier volgt een uitgebreid fotoverslag met alle uitslagen en winnaars van de SAP Cup, gehouden op 8 en 9 december 2018 in het Conference Centre Koningshof in Veldhoven. Foto-credits Arthur Groenfelt.

Alle uitslagen uitgeschreven: Uitslagen-SAP-Cup-2018

Lees hieronder alle uitslagen van de SAP Cup op 8 en 9 december 2018

ZATERDAG 8 DECEMBER:

.

1. D Body Fitness Junioren

D Body Fitness Junioren Aantal deelnemers:  9
Einduitslag Nummer Naam
1 6 Dennis Verbeerst
2 8 Freek Hermens
3 5 Oliver Lambreghts
4 3 Thorsten Poels
5 2 Ayubi Rostam
6 1 Mathew Paludanus
7 9 Rik Willem Schrama
8 4 Brendan van den Bos
9 7 Bram Bamakers

.

2. D Bodyfitness Masters

D Bodyfitness Masters Aantal deelnemers:  3
Einduitslag Nummer Naam
1 21 Andries Hamstra
2 22 Jan van den Biggelaar
3 20 Ieme van der Veen

.

3. D Bodybuilding t/m 70kg

D Bodybuilding t/m 70kg Aantal deelnemers:  3
Einduitslag Nummer Naam
1 90 Kevin Taets
2 4 Brendan van den Bos
3 7 Bram Bamakers

.

4. D Bodybuilding t/m 80kg

D Bodybuilding t/m 80kg Aantal deelnemers:  5
Einduitslag Nummer Naam
1 103 Frederik Baelus
2 102 Roy Pieper
3 101 Mohamad Almasri
4 22 Jan van den Biggelaar
5 100 Gary van Tol

.

5. D Bodybuilding t/m 90kg

D Bodybuilding t/m 90kg Aantal deelnemers:  3
Einduitslag Nummer Naam
1 8 Freek Hermens
2 160 Hessam Nasiri
3 161 Tim de Roo

.

6. D Bodybuilding >90kg

D Bodybuilding >90kg Aantal deelnemers:  2
Einduitslag Nummer Naam
1 170 Dedmer Heidbuurt
2 9 Rik Willem Schrama
D overall 6 Dennis Verbeerst

.

7. BodyFitness

BodyFitness Aantal deelnemers:  11
Einduitslag Nummer Naam
1 77 Beatrix Frachner
2 70 Jacky Gevers
3 73 Andzelika Wesierska
4 79 Naomy Burnet
5 69 Nana van Ham
6 76 Alissa
7 74 Anne-Loes Gulden
8 71 Dorien Triemstra
9 72 Bianca Wannink
10 75 Suzanne Bruggeman
11 78 Nataly Rosaria-van der Leij

.

8. Women’s Physique

Women’s Physique Aantal deelnemers:  2
Einduitslag Nummer Naam
1 131 Gees van der Bel
2 130 Cowan Chau

.

9. Muscular Men’s Physique  MMP

Muscular Men’s Physique MMP Aantal deelnemers:  8
Einduitslag Nummer Naam
1 203 Kevin Wijers
2 146 Gert Pissierssens
3 201 Aumer Alaubaidy
4 50 Ali Albasam
5 202 Franklin Gobind
6 205 Ronald Schepers
7 204 Jeffrey Poesiat

.

10. Men’s Physique Junioren MAP I

Men’s Physique Jun. I MAP I Aantal deelnemers:  10
Einduitslag Nummer Naam
1 36 Aiko Dreesen
2 39 Christopher Hoogers
3 33 Luka Bazelmans
4 38 Nick Aarsen
5 37 Ramon Meuleman
6 35 Kenan Aliyev
7 32 Kay Jonken
8 34 Finn Plattel
9 30 Aria Shokohi
10 40 Dorian Olma

.

11. Men’s Physique Junioren MAP II

Men’s Physique Jun. II Aantal deelnemers:  9
Einduitslag Nummer Naam
1 55 Mohamad Yazan Almohrous
2 57 Ricardo Schuitema
3 53 Ryan Vreden
4 54 Don Schel
5 58 Kyle Miljard
6 56 Daniel Hendriks
7 51 Joey Jonk
8 59 Tim van Mosselveld
9 52 Teus Tobias van der Sluijs

.

12. Men’s Physique t/m 175cm MAP I

Men’s Physique I t/m 175cm Aantal deelnemers:  13
Einduitslag Nummer Naam
1 112 Wojtek Przygodzki
2 33 Luka Bazelmans
3 116 Ali Senjaari
4 113 Gabriel Enrique Cantos Redpe
5 114 Joshua de Pater
6 115 Dominic Oyellomoi
7 117 Salahddin Aabakrimi
8 37 Ramon Meuleman
9 118 Kai Yin Yuen
10 32 Kay Jonken
11 111 Robby van Dongen
12 31 Rick van de Bilt
13 110 Nicolas van de Griendt

.

13. Men’s Physique t/m 185cm MAP II

Men’s Physique II t/m 185cm Aantal deelnemers:  10
Einduitslag Nummer Naam
1 55 Mohamad Yazan Almahrous
2 36 Aiko Dreesen
3 53 Ryan Vreden
4 144 Rudi Bolwerk
5 141 Mark Janssen
6 51 Joey Jonk
7 145 Maikel van Vlaanderen
8 142 Rigoletto de Castro
9 38 Nick Aarsen
10 143 Menno Stegeman

.

14. Men’s Physique >185cm MAP III

Men’s Physique III >185cm Aantal deelnemers:  8
Einduitslag Nummer Naam
1 183 Rick Jans-Beken
2 182 Jesse Borgers
3 58 Kyle Miljard
4 54 Don Schel
5 181 Jonathan Pleijte
6 180 Glen Pinoy
7 185 Henk-Jan Uijterlinde
8 186 Kolyo Kolev
 
MAP overall 112 Wojtek Przygodzki

.

ZONDAG 9 DECEMBER:

.

15. Classic Bodybuilding

Classic BodyBuilding Aantal deelnemers:  7
Einduitslag Nummer Naam
1 46 Tom Ritskes
2 41 Patryk Cupa
3 45 Quentin Marey
4 44 Davide Civita
5 43 Tolya Demir
6 47 Mike van den Baard
7 42 Anthony Weiss

.

16. C Junioren

C Junioren Aantal deelnemers:  7
Einduitslag Nummer Naam
1 2 Axel Wilhelm
2 5 Joseph Peter
3 3 Julian Wolcken
4 7 Laurens Klein Bretelen
5 4 Dustin Hofkamp
6 6 Killian Deylgat
7 1 Petrik van Wesel

.

17. C Masters

C Masters Aantal deelnemers:  9
Einduitslag Nummer Naam
1 132 Patrick Metten
2 12 Carlo Bruynseels
3 134 Patrick Grootenboer
4 13 Roel Worm
5 14 René Aardoom
6 15 Marco Theunissen
7 11 Kick Grimminck
8 16 Axel Paulina
9 10 Andries Hamstra

.

18. C BodyBuilding <70kg

C BodyBuilding <70kg Aantal deelnemers:  3
Einduitslag Nummer Naam
1 60 Gordon van Burik
2 4 Dustin Hofkamp
3 61 Kevin Taets

.

19. BodyBuilding <80kg

C BodyBuilding <80kg Aantal deelnemers:  7
Einduitslag Nummer Naam
1 73 Jalil Steel
2 70 Johan Koning
3 6 Killian Deylgat
4 71 Dominik Burczak
5 1 Patrick van Wesel
6 74 Rob Hol
7 72 Vincent Valentin

.

20. C BodyBuilding <90kg

C BodyBuilding <90kg Aantal deelnemers:  9
Einduitslag Nummer Naam
1 5 Joseph Peter
2 131 Martien Westerman
3 135 Gordon Moen
4 132 Patrick Metten
5 7 Laurens Klein Bretelen
6 130 Jan Wouters
7 12 Carlo Bruynseels
8 134 Patrick Grootenboer
9 133 Hessam Nasiri

.

21. C BodyBuilding >90kg

C BodyBuilding >90kg Aantal deelnemers:  6
Einduitslag Nummer Naam
1 2 Axel Wilhelm Overall
2 140 Sacha Semak
3 141 Gertjan de Mare
4 3 Julian Wolcken
5 13 Roel Worm
6 142 Jeroen de Graaff

.

22. Classic Physique

Classic Physique Aantal deelnemers:  4
Einduitslag Nummer Naam
1 170 Ronny Lenters
2 171 Ramon Groenewoud
3 172 Andy Kegels
4 40 Patrick Kubalek

.

23. Bikini Wellness

Bikini Wellness Aantal deelnemers:  6
Einduitslag Nummer Naam
1 181 Chayenne Jansen Eyken Sluyters
2 184 Larissa Ruysschaert
3 183 Jerusha Weidema
4 180 Joelle Schuilenburg
5 116 Bonnita Leisberger
6 182 Patricia van Doesburg

.

24. Bikini Junioren

Bikini Junioren Aantal deelnemers:  7
Einduitslag Nummer Naam
1 21 Merel Vreeman
2 20 Renske Uljee
3 25 Liza Fischer
4 24 Laura Oldenhuis
5 22 Natascha Postma
6 23 Anna Donatz
7 26 Gwen Pijnenburg

.

25. Bikini 35 plus

Bikini 35 plus Aantal deelnemers:  6
Einduitslag Nummer Naam
1 90 Natalya Efimova
2 31 Maria Bouwman
3 32 Fanny Meulendijks- Wijnstekers
4 34 Jeannine de Moor
5 30 Stefanie Becht
6 33 Barbara Mosterdijk

.

26. Bikini I t/m 165cm

Geen foto’s beschikbaar

Bikini I t/m 165cm Aantal deelnemers:  9
Einduitslag Nummer Naam
1 90 Natalya Efimova
2 20 Renske Uljee
3 92 Monica Bernaerts
4 94 Ravenna Polhupessy
5 26 Gwen Pijnenburg
6 22 Natascha Postman
7 91 Esra Vurusaner
8 30 Stefanie Becht
9 93 Valentine Berckmans

.

27. Bikini II t/m 170cm

Bikini II t/m 170cm Aantal deelnemers:  11
Einduitslag Nummer Naam
1 21 Merel Vreeman Overall
2 117 Sylvia Niewczas
3 115 Johanna André
4 25 Liza Fischer
5 24 Laura Oldenhuis
6 110 Silvy vd Biggelaar
7 113 Sanne van Dijk
8 23 Anna Donatz
9 111 Roxanne Perko
10 112 Samantha Schimmel
11 114 Elisa van Rijn

.

28. Bikini III plus 170cm

Bikini III plus 170cm Aantal deelnemers:  9
Einduitslag Nummer Naam
1 152 Suzanne de Moel
2 153 Beau van Boheemen
3 150 Suzanne Meertens
4 154 Bianca Stok
5 151 Daizy Ongers
6 157 Sabine Beekmans
7 156 Jierga Tanis
8 155 An-Sofie Carly
9 158 Brenda Haak

.

29. Fit Model

Fit model Aantal deelnemers:  4
Einduitslag Nummer Naam
1 90 Natalya Efimova
2 92 Monica Bernaerts
3 31 Maria Bouwman
4 34 Jeannine de  Moor

.

.