Hier volgt een uitgebreid fotoverslag met alle uitslagen en winnaars van de SAP Cup, gehouden op 7 en 8 december 2019 in het Conference Centre Koningshof in Veldhoven. Foto-credits Arthur Groenfelt.

.

Alle uitslagen uitgeschreven: uitslagen-SAP-Cup-2019, klik hier (pdf)

Uitslagenoverzicht Sapcup 2019:

Totaal aantal unieke deelnemers: 122

Totaal aantal deelnemingen incl. dubbele deelnames: 149 .

.

1. Fit & Able

Fit & Able     Aantal deelnemers:  2
Einduitslag Nummer Naam    
1 251 Danny van Ee
2 252 Nicolas van de Griendt

.

2. Women Physique

Women Physique   Aantal deelnemers:  2
Einduitslag Nummer Naam    
1 232 Ilonka   Jongen-Versluis
2 231 Sacha   Landzaat

.

3. D Classic Bodybuilding

D Classic Bodybuilding     Aantal deelnemers:  5
Einduitslag Nummer Naam    
1 24 Tolga   Demir
2 25 Ryan   Lodder
3 23 Benjamin   Rossieau
4 21 Rick   Wijma
5 22 Sander   Wijma

.

4. Wellness Fitness

Wellness Fitness   Aantal deelnemers:  6
Einduitslag Nummer Naam    
1 214 Janneke de Bok
2 212 Tess   Boer
3 216 Shannen   Dooley
4 211 Larissa   Koolmees
5 215 Marina van Gennip
6 213 Dominique Danckers

.

5. D Classic Physique

D Classic Physique   Aantal deelnemers:  7
Einduitslag Nummer Naam    
1 31 Cedrick   Verleg
2 32 Robin   Dobber
3 33 Ayubi   Rostam
4 35 Chafik   Adarraz
5 34 Finn   Plattel
6 37 Jan   Vanhulle
7 36 Joost van der Pol

.

6. Fit Model

Fit Model     Aantal deelnemers:  5
Einduitslag Nummer Naam    
1 117 Vera   Malinska
2 141 Irma van der Kall
3 125 Roxy   Gouwswaard
4 136 Maaike   Naafs
5 241 Femke   Janssen

.

7. D Junioren

D Junioren     Aantal deelnemers:  4
Einduitslag Nummer Naam    
1 4 Rino   Dobbelaere
2 24 Tolga   Demir
3 21 Rick   Wijma
4 22 Sander   Wijma
D Overall 4 Rino   Dobbelaere

.

8. D Masters

D masters     Aantal deelnemers:  3
Einduitslag Nummer Naam    
1 11 Hassani   Khalid
2 261 Kian   Yoong Kon
3 262 Rob   Strijbosch

.

9. D tot 70 en tot 80 kg

D tot 70 en tot 80 kg   Aantal deelnemers:  5
Einduitslag Nummer Naam    
1 4 Rino   Dobbelaere
2 2 Erwin   Koelewijn
3 3 Boris   Argirov
4 1 Nuno   Bernardes
5 5 Gregory   Koeiman
D Overall 4 Rino   Dobbelaere

.

10. Tot 90 en Plus 90 kg

D Tot 90 en Plus 90 kg   Aantal deelnemers:  1
Einduitslag Nummer Naam    
1 11 Hassani   Khalid

.

11. Body Fitness

Body Fitness     Aantal deelnemers:  6
Einduitslag Nummer Naam    
1 221 Josfien van der Wielen
2 226 Mara   Keeris
3 224 Nathalie   Broeders
4 225 Jolien   Bijl
5 222 Nini   Oers
6 223 Fatima van Dekken

.

12. Men’s Physique Junioren (MAP Junioren)

Men’s Physique Junioren   Aantal deelnemers:  3
Einduitslag Nummer Naam    
1 191 Bram   Rottger
2 174 Bart   Roelofs
3 198 Boaz van Laarhoven

.

13. Men’s Physique I t/m 179 cm (MAP I)

MAP I tm 179   Aantal deelnemers:  10
Einduitslag Nummer Naam    
1 152 Guy Dioni   Johnson
2 160 Fares   Fatalun
3 157 Pascal   Penders
4 156 Kevin   Manders
5 151 Shemy   Janzen
6 154 Marcel   de oliveira
7 153 Francesco Sisca
8 155 Rik   Silvrants
9 158 Raphaël   Poupé
10 159 Bjorn   Verswijver

.

14. Men’s Physique II t/m 183 cm (MAP II)

MAP II t/m 183 cm   Aantal deelnemers:  6
Einduitslag Nummer Naam    
1 174 Bart   Roelofs
2 171 Bryan van Tol
3 172 Joeri   Keyaert
4 173 Remco   Krijgsman
5 175 Daniel   Hendriks
6 176 Emin   Gechalmis

.

15. Men’s Physique III plus 183 cm (MAP III)

Men’s Physique III plus 183 cm   Aantal deelnemers:  8
Einduitslag Nummer Naam    
1 191 Bram   Rottger
2 197 Merijn   Schoeber
3 195 Jop   Janssen
4 198 Boaz van Laerhoven
5 193 Shivam   Sahiboe
6 192 Ricardo   Jas
7 196 Bart   Toebes
8 194 Nouwensly Clara
MAP Overall 191 Bram   Rottger
Best Male 191 Bram   Rottger

.

16. C Classic Bodybuilding

C Classic Bodybuilding     Aantal deelnemers:  5
Einduitslag Nummer Naam    
1 81 Wim   Willemarck
2 82 Stijn    Dessomviele
3 85 Richard van Gennip
4 83 Ronnie   Menke
5 84 Stef   Daniels

.

17. C Classic Physique

C Classic Physique   Aantal deelnemers:  4
Einduitslag Nummer Naam    
1 91 Zef   Joosten
2 95 Hadi   Basha
3 94 Kay   Thijssen
4 92 Mike   Joziasse

.

18. C Junioren

C Junioren     Aantal deelnemers:  4
Einduitslag Nummer Naam    
1 80 Coen   Riphagen
2 55 Petrik van Wesel
3 52 Quinten van der Sterre
4 67 Steven   Brever

.

19. C Masters

C Masters     Aantal deelnemers:  2
Einduitslag Nummer Naam    
1 66 Gert de  Schepper
2 70 Renze   Spaans

.

20. C tot 70 en tot 80 kg

C tot 70 en tot 80 kg   Aantal deelnemers:  6
Einduitslag Nummer Naam    
1 51 Tomasz   Wojckki
2 56 Gregorz   Owiklinski
3 55 Petrik van Wesel
4 54 Dominik   Burczah
5 53 Daniel   Zaniewski
6 52 Quinten van der Sterre

.

21. C tot 90 kg

C tot 90 kg     Aantal deelnemers:  9
Einduitslag Nummer Naam    
1 78 Lloyd   Bonte
2 66 Gert de  Schepper
3 70 Renze   Spaans
4 81 Ramy   Alkhairo
5 68 Jeroen   Auwerx
6 79 Mitchel   Schalk
7 77 Michel   Botros
8 80 Coen   Riphagen
9 69 Kris   Broukmans
Overall C 78 Lloyd   Bonte

.

22. C plus 90 kg

C plus 90 kg     Aantal deelnemers:  3
Einduitslag Nummer Naam    
1 72 Ismajl   Deda
2 73 Joeri   Zant
3 71 Jeroen   Vandeleur

.

23. Bikini Junioren

Bikini Junioren   Aantal deelnemers:  8
Einduitslag Nummer Naam    
1 118 Marissa   Ubels
2 105 Patricia van Hees
3 138 Donna   Schins
4 124 Margot   Pollet
5 139 Ynola   Kemps
6 142 Melissa   Rondeltap
7 134 Jessica van  Dam
8 135 Nina   Lindeman

.

24. Bikini 35 plus

Bikini 35 plus     Aantal deelnemers:  5
Einduitslag Nummer Naam    
1 289 Renate   Westland
2 131 Adela   Jileckova
3 286 Martine van den  Anker
4 287 Pauline van der Meulen
5 288 Cathy   Rens

.

25. Bikini I t/m 164 cm

Bikini I t/m 164 cm   Aantal deelnemers:  6
Einduitslag Nummer Naam    
1 106 Maria   Sava
2 101 Marijke   Verhoeven
3 103 Daniëlle van Duppen
4 105 Patricia van Hees
5 104 Lynn   Kuyper
6 102 Natalie   Szlubowska
Overall Bikini 106 Maria   Sava
Best Female 106 Maria   Sava

.

26. Bikini II t/m 170 cm

Bikini II t/m 170 cm   Aantal deelnemers:  10
Einduitslag Nummer Naam    
1 117 Vera   Malinska
2 118 Marissa   Ubels
3 122 Kim   Koenders
4 123 Elaine   Leutscher
5 116 Maxime   Roeterink
6 124 Margot   Pollet
7 125 Roxy   Gouwswaard
8 119 Nadie   Verheart
9 121 Elise   Keijzer
10 120 Tetiana   Galias

.

27. Bikini III plus 170 cm

Bikini III plus 170 cm   Aantal deelnemers:  14
Einduitslag Nummer Naam    
1 138 Donna   Schins
2 140 Marloes   Kemeling
3 141 Irma van der  Kall
4 142 Melissa   Rondeltap
5 143 Annet de Kool
6 135 Nina   Lindeman
7 136 Maaike   Naafs
8 132 Amber   Hogenboom
9 134 Jessica van  Dam
10 133 Lisa   Bloem
11 131 Adela   Jileckova
12 139 Ynola   Kemps
13 137 Marlon   Boogaard
14 144 Reneé   Timmers

.

.