Uitgebreid fotoverslag met alle uitslagen en winnaars van de Golds Gym Classic (C-niveau), gehouden op 6 oktober 2019 in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam. Foto-credits Arthur Groenfelt.

Download de pdf-file met de uitslagen van alle klassen GGC 2019, klik hier.

Het Nieuwe Luxor Theater voor de aanvang van de wedstrijden

Het Nieuwe Luxor Theater voor de aanvang van de wedstrijd

.

1. Body Fitness

Body Fitness

Einduitslag Nummer Naam
1 32 Linda Sengers
2 34 Desteny Van Der Horst
3 33 Ylona Pauli
4 35 Daisy Huisman
5 31 Vannessa Outhuijse
6 30 Jeanique Marien

.

2. Body Fitness Masters

Body Fitness Masters

Einduitslag Nummer Naam
1 33 Ylona Pauli
2 36 Daisy Huisman
3 31 Vannessa Outhuijse

.

3. Wellness Fitness

Wellness Fitness

Einduitslag Nummer Naam
1 6 Malwina Ochelska
2 98 Riega Van Maasdijk
3 97 Monika Taghdimi
4 22 Marissa Kleinjan
5 99 Samantha Schimmel
6 96 Justyna Markiewicz

.

4. Muscular Men’s Physique

Muscular Men’s Physique

Einduitslag Nummer Naam
1 75 Joeri Berckmans
2 93 Franklin Gobind
3 94 Giovanni Pernazza

.

5. Bodybuilding Junioren

Bodybuilding Junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 61 Kamil Karpinski
2 45 Artim Bassant
3 37 Hamza Öner
4 46 Aria Shokohi

.

6. Bodybuilding Masters 40-49 jaar

Bodybuilding Masters 40-49 jaar

Einduitslag Nummer Naam
1 42 Radjindre Martina
2 47 Marco Theunissen
3 48 Stanley Van Der Spek

.

7. Bodybuilding Masters >50 jaar

Bodybuilding Masters >50 jaar

Einduitslag Nummer Naam
1 51 Peyman Mohamadi
2 49 Leon Van Den Bosch
3 50 Cok De Groot
4 52 Aad Van Leeuwen

.

8. Bodybuilding t/m 80 kg

Bodybuilding t/m 80 kg

Einduitslag Nummer Naam
1 38 Mahmoud Hasan Ibrahim 
2 53 Radek Adamiec
3 39 Khalil Ben Salah
4 37 Hamza Öner

.

9. Bodybuilding t/m 90 kg

Bodybuilding t/m 90 kg

Einduitslag Nummer Naam
1 41 Jaroslaw Bochenek
2 40 Cyril Freudiger
3 42 Radjindre Martina

.

10. Bodybuilding >90 kg

Bodybuilding >90 kg

Einduitslag Nummer Naam
1 43 Rico De Jong OVERALL

.

11. Classic Bodybuilding I

Classic Bodybuilding I

Einduitslag Nummer Naam
1 54 Kevin Van Duren
2 56 Matthijs Muit
3 55 Kenneth Vandenborne

.

12. Classic Bodybuilding II

Classic Bodybuilding II

Einduitslag Nummer Naam
1 57 Abdullah Kara  OVERALL
2 64 Elio Coppola
3 62 Sjors Ottens
4 58 Mike Van Der Tien
5 60 Wouter Poot
6 63 Stef Daniels
7 59 Sjoerd Broekstra

.

13. Classic Physique I

Classic Physique I

Einduitslag Nummer Naam
1 65 Gilles Vandevelde
2 66 Stefan Filippo
3 69 Petrit Lushtaku
4 68 Ghadeer Ali
5 67 Ghufran Ali

.

14. Classic Physique II

Classic Physique II

Einduitslag Nummer Naam
1 71 Desny Wijsbroek OVERALL
2 61 Kamil Karpinski
3 70 Milan Van Der Steuijt
4 72 Gary Knopperts

.

15. Bikini Fitness Junioren

Bikini Fitness Junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 7 Elisa Peeters
2 18 Francesca Van Waardenburg
3 19 Deborah May
4 26 Julia Den Uijl
5 24 Lisette Jonkman
6 28 Nicole Veldkamp

.

16. Bikini Fitness I

Bikini Fitness I

Einduitslag Nummer Naam
1 1 Rowen Ros
2 3 Feara Klaren
3 2 Kimberley Mulder
4 4 Jessica Snijder

.

17. Bikini Fitness II

Bikini Fitness II

Einduitslag Nummer Naam
1 7 Elisa Peeters OVERALL
2 10 Mariël Heidemans
3 13 Daisy Van De Lindt
4 14 Chanel Vogelsang
5 9 Chantal Krijbolder
6 8 Mirte Paap
7 11 Valérie Van Alphen
8 12 Tina Apostolova
9 5 Chantel Lander

.

18. Bikini Fitness III

Bikini Fitness III

Einduitslag Nummer Naam
1 17 Selena Smit
2 20 Manouk Eriks
3 18 Francesca Van Waardenburg
4 15 Roxy Gouwswaard
5 19 Deborah May
6 16 Irma Van Der Kall

.

19. Bikini Fitness IV

Bikini Fitness IV

Einduitslag Nummer Naam
1 25 Sara Groenenboom
2 26 Julia Den Uijl
3 23 Paulien Janssens
4 21 Demi Van Diepen
5 24 Lisette Jonkman

.

20. Men’s Physique Junioren

Men’s Physique Junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 92 Thom Paardekooper
2 77 Javid Nazari
3 88 Jonathan Schultz
4 90 Jonatan Nascimento Lopes Da Silva
5 91 Stephano Pernazza

.

21. Men’s Physique I

Men’s Physique I

Einduitslag Nummer Naam
1 78 Mehdi Habibi OVERALL
2 77 Javid Nazari
3 79 Jeffrey Duyzer
4 73 Albert Badrisingh
5 74 Alladine Nafti
6 76 Jason Loanjoe

.

22. Men’s Physique II

Men’s Physique II

Einduitslag Nummer Naam
1 80 Michell Meijer
2 81 Achmed Nourredin

.

23. Men’s Physique III

Men’s Physique III

Einduitslag Nummer Naam
1 87 Kevin Fret
2 83 Ruud Tacken
3 86 Koen Hokke
4 84 Tommy Radstake
5 85 Atul Rana
6 82 Kolyo Kolev

.