Uitgebreid fotoverslag met alle uitslagen en winnaars van de Open Brabantse Kampioenschappen OBK 2019 (C-niveau), gehouden op 27 oktober 2019 in Theater de Lievekamp in Oss. Foto-credits Arthur Groenfelt.

Download de pdf-file met de uitslagen van alle klassen OBK 2019, klik hier.

 

.

.

1. Men’s Muscular Physique

Men’s Muscular Physique

Einduitslag Nummer Naam
1 159 Sebastian Mrowca

.

2. Body Fitness

Body Fitness

Einduitslag Nummer Naam
1 115 Josanne Post
2 114 Marissa Meulendijks
3 116 Tina Apostolova
4 117 Laura Van Nieuwkerk

.

3. Wellness

Wellness

Einduitslag Nummer Naam
1 106 Amber Juratsch
2 160 Sylvana Loenen
3 162 Rowie Koers

.

4. Bodybuilding Junioren

Bodybuilding Junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 120 Rick Ten Have

.

5. Bodybuilding t/m 70kg

Bodybuilding t/m 70kg

Einduitslag Nummer Naam
1 118 Abd Alkhabbaz

.

6. Bodybuilding t/m 80kg

Bodybuilding t/m 80kg

Einduitslag Nummer Naam
1 120 Rick Ten Have
2 131 Martin Van Fessem

.

7. Bodybuilding t/m 90kg

Bodybuilding t/m 90kg

Einduitslag Nummer Naam
1 123 Daan Lamers
2 121 Bas Wilmont
3 124 Nicky Tolenaars
4 122 Rick Nieuwenhuijzen
5 132 Caner Zeki
6 126 Victor Bruynsteen

.

8. Bodybuilding >90kg

Bodybuilding >90kg

Einduitslag Nummer Naam
1 128 Alli Maria OVERALL

.

9. Bodybuilding >100kg

Bodybuilding >100kg

Einduitslag Nummer Naam
1 129 Benny Engel

.

10. Bodybuilding Masters

Bodybuilding Masters

Einduitslag Nummer Naam
1 131 Martin Van Fessem
2 130 Henrie Mulder

.

11. Classic Bodybuilding I t/m 180cm

Classic Bodybuilding I t/m 180cm

Einduitslag Nummer Naam
1 124 Nicky Tolenaars OVERALL
2 135 Tommy Tolnaj
3 119 Hessam Nasiri
4 133 Faysal Al Hamsan

.

12. Classic Bodybuilding II t/m 180cm

Classic Bodybuilding II t/m 180cm

Einduitslag Nummer Naam
1 136 René Kitzen
2 134 Marti Cornelissen
3 137 Len Hopman

.

13. Fit Model

Fit Model

Einduitslag Nummer Naam
1 109 Luzanne Ippel
2 113 Susan Meijerink

.

14. Classic Physique I t/m 178cm

Classic Physique I t/m 178cm

Einduitslag Nummer Naam
1 140 Glenn De Bie
2 139 Mehrdad Shirvani
3 138 Jorely Teunissen
4 119 Hessam Nasiri

.

15. Classic Physique II t/m 178cm

Classic Physique II t/m 178cm

Einduitslag Nummer Naam
1 143 Alialridha Albassam  OVERALL
2 144 Leroy De Vries
3 145 Pim Stiegelis

.

16. Bikini Fitness Junioren

Bikini Fitness Junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 105 Tirza Van Der Linden
2 107 Demi Meijer
3 101 Britt Ummels

.

17. Bikini Fitness Masters

Bikini Fitness Masters

Einduitslag Nummer Naam
1 113 Susan Meijerink

.

18. Bikini Fitness I t/m 170cm

Bikini Fitness I t/m 170cm

Einduitslag Nummer Naam
1 103 Esther Van Den Berg OVERALL
2 105 Tirza Van Der Linden
3 102 Chanel Vogelsang
4 108 Ilona Wever
5 104 Silvy Vd Biggelaar
6 101 Britt Ummels
7 113 Susan Meijerink

.

19. Bikini Fitness II t/m 175cm

Bikini Fitness II t/m 175cm

Einduitslag Nummer Naam
1 111 Laura Van Wingerden
2 107 Demi Meijer
3 110 Daizy Ongers
4 109 Luzanne Ippel

.

20. Bikini Fitness III t/m 175cm

Bikini Fitness III t/m 175cm

Einduitslag Nummer Naam
1 112 Jaimy Van Arnhem

.

21. Men’s Physique Junioren

Men’s Physique Junioren

Einduitslag Nummer Naam
1 157 Randy Van Lieshout
2 154 Niels Klaassen
3 155 Dan-Alexandru Craciunescu
4 150 Sulaiman Alhajjar
5 147 Jamie Schaap
6 158 Benno Meijer

.

22. Men’s Physique I t/m 180cm

Men’s Physique I t/m 180cm

Einduitslag Nummer Naam
1 157 Randy Van Lieshout OVERALL
2 150 Sulaiman Alhajjar
3 148 Mylan May
4 147 Jamie Schaap
5 149 Niels Vlamings

.

23. Men’s Physique II >180cm

Men’s Physique II >180cm

Einduitslag Nummer Naam
1 154 Niels Klaassen
2 155 Dan-Alexandru Craciunescu
3 152 Joey Vanherle
4 151 Jasper Mooiweer
5 163 Roy Pluim
6 156 Tom Radstake
7 153 Seyed Reza Fali

.

.